Humb jetën një motoçiklist

0
260

Prishtinë, 28 mars – Një i ri nga Prishtina dje ka humbur jetën pas një aksidenti të rëndë në Vragoli, në rrugën që shpie për në Aeroportin e Prishtinës.

Ai ka humbur kontrollin e motoçikletës së tij, dhe është përplasur mbi një makinë të parkuar anash, raporton Klan Kosova.

Policia ka konfirmuar se ai po voziste me shpejtësi përtej të se lejuarës.

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes kanë thënë se djaloshi i ri ka fluturuar 10 metra në ajër.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu