Priten ngushëllimet për Kadri Rexhepin

0
244

Të dashur miq, shokë e bashkatdhetarë

Me rastin e vdekjes së veprimtarit dhe aktivistit të palodhshëm për çështjen kombëtare, Kadri Rexhepi, familja dhe shokët organizojnë pritjen e ngushëllimeve më 20 prill 2014, në Gerlafingen të Solothurn-it, duke filluar në ora 10:00 deri në ora 18:00.

Adresa ku do të priten ngushëllimet është:

Restaurant Hotel Gerlafingenhof

(tek stacioni i trenit Gerlafingen)

Bahnhofstrasse 24,

4563 Gerlafingen/SO

Informacione më të hollësishme në telefonat:

076 400 86 17 dhe 079 455 91 64


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu