Kreu Etiketimet Intrigat

Etiketim: Intrigat

Intrigat, pabesitë dhe mashtrimet në Oborrin e Zogut

0
Arben Rrozhani Tre vitet pranë mbretit të Shqiptarëve. Kërcimtarja e "Foli-Berzherit" rrëfen jetën pranë familjes mbretërore. Mëria e nënës mbretëreshe dhe motrave të sovranit, xhelozia...

ME TE SHIKUARAT

TE NXEHTA