Kreu Etiketimet OKB

Etiketim: OKB

Incidenti i Korfuzit, mbrojtja dhe denoncimet e Shqipërisë në OKB

0
Telegramet e Hoxhës në adresë të Sekretarit të Përgjithshëm të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, për shkeljen e ujërave territoriale dhe të hapësirës ajrore...

ME TE SHIKUARAT

TE NXEHTA