Kreu Etiketimet Revolucioni i Edukimit Digjital

Etiketim: Revolucioni i Edukimit Digjital

Revolucioni i Edukimit Digjital

0
Projekti “Një Rini Botërore” (OWYP) reformon programet shkollore në Kosovë dhe botë. Universitete të ndryshme kanë udhëzime të caktuara në lidhje me përdorimin e teknologjisë...

ME TE SHIKUARAT

TE NXEHTA