Vdes, 14-vjeçarja

0
424

Pejë, 10 maj- Në spitalin e Pejës raportohet se  nga familjarët e saj është sjellë në gjendje të rëndë shëndetësore viktima femër shqiptare shtetase e Kosovës  (14-vjeçare ) nga Peja dhe përkundër intervenimit mjekësor, pas pak kohe viktima ka vdekur.

Sipas mjekëve,  vdekja është e dyshimtë pasi tash për tash nuk dihet shkaku i vdekjes. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu