(Video): Lutfi Hazirit, tash në LDK i thonë: Sexy-Luta

0
250

Prishtinë – Pas publikimeve të fotove ekskluzive të Lutfi Hazirit i shpuar në gjoks, figurën e njohur të LDK-së, parti kosovare në opozitë, Lutfi Hazirin, në partinë e tij kanë filluar ta quajnë “Sexy-Luta”.

Këto ditë emisioni “Prive” i Klan Kosova ka publikuar storien në të cilën deputeti Lufti Haziri, justifikon shpuarjen e tij, përse ish-zv/kryeministri, ministri dhe tani deputeti, mban vath në sisë dhe një tatu në trup.

http://www.youtube.com/watch?v=F31eAPhAnJo

Sipas stories, Luta, politikan “trendy”, tashmë në partinë e tij ka filluar të quhet “Sexy Luta”, kurse bashkëshortes së tij s’i pengon vathi e as tatuja.

Storia, të cilën portali e sjell në tërësi, përcjellë rrëfimin ekskluziv të Lutfi Hazirit, për vathin në sisë dhe tatuazhin e akrepit në trup.

Shumë njerëz bartin vath e tatu në trup, por kur ato i bartin politikanët dhe figurat e njohura publike, kjo tingëllon ndryshe.

Luta rrëfehet më tej, për këtë karakteristikë të tijën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu