U knaqën duke qeshur Thaçi e Daçiqi (Foto)

0
941

Hasha i knaqun

Hashim Thaqi sot priti shumë ministra të jashtëm të vendeve fqinje në kryeqytetin e Kosovës. Thaqi, në cilësinë e ministrit të Punëve të Jashtme, ka pritur dhe ka përcjell ministra të vendeve të rajonit: Serbisë, Malit të Zi dhe Shqipërisë.

Ai ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ku tregon mikpritjen e tij dhe ngrohtësinë.

“Kosova ishte nikoqire e Samitit të ministrave të jashtëm dhe të transportit të Ballkanit. E bëmë një punë të shkëlqyer duke konfirmuar se Kosova është kontribuese esenciale e progresit në Ballkan”, ka shkruar Thaqi.

dacic1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu