A janë këta vrasësit e policit Shemsi Gashi? (Foto)

0
1694

Vrasesit

Vesel Gjina me pseudonim Kasapi si dhe Kujtim Bejiqi raportohet të jenë vrasësit e Shemsi Gashit.

Mediat raportojnë se të dy këta gjatë intervistimit nga Policia e Kosovës e kanë pranuar se kanë kryer vrasjen e pjesëtarit të Policisë së Kosovës Shemsi Gashit dhe se të njëjtit kanë marrë para të majme për vrasjen e policit.

Njëri nga të dyshuarit për vrasje, Vesel Gjina është i lindur më 09.09.1996. Ai ka vetëm 19 vjet.

Se ka pasur arrestime edhe sot që lidhen me rastin e vrasjes së policit Shemsi Gashi e ka konfirmuar për Express edhe zëdhënësi i policisë Baki Kelani.

Ai tash për tash nuk ka dhenë më shumë detaje.

Vrasesit 1

Vrasesit 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu