Shqipëri – Maqedoni, formacionet zyrtare

0
880

Kombetaria Shqiptare

Shqipëria dhe Maqedonia kanë publikuar formacionet zyrtare.

Kombëtarja shqiptare dhe ajo maqedonase do ndeshen në ndeshjen e parë të vlefshme për kualifikimet për kampionatin botëror ‘Rusi 2018’.

 Shqipëria: Berisha, Hysaj, Xhimshti, Agolli, Sadiku, Gashi, Kukeli, Xhaka, Mavraj, Hyka, Abrashi.

Maqedonia: Zahov, Zhuta, Ristevski, Mojsov, Alioski, Pandev, Hasani, Ristovski, Stjepanovic, Spirovski.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu