40 kosovare me emrin Saranda nisen për Sarandë

0
1109

Ditë më parë i kemi parë se si 15 vajza me emrin Sarandë, kanë pirë kafe bashkë në Prishtinë

Ndërsa sot, numri i Sarandave është shtuar dhe është bërë 40.

40 vajzat me emrin e njëjtë janë nisur sot për në qytetin e Sarandës në Shqipëri, ku pritet të mbahet një aktivitet për nderë të 10-vjetorit të Pavarësisë.

Ky është një kuriozitet i rrallë që është parë në Kosovë ku mblidhen të gjithë me të njëjtin emër.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/40-kosovare-me-emrin-saranda-nisen-per-sarande-497479/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu