A është kjo ura më e frikshme në botë? (Foto)

0
1154

Ura

Në Kinë është ndërtuar ura me e frikshme në botë. Struktura e saj është pothuajse e tëra me xham.

Cilësohet si një nga ndërtimet më të frikshme të ndërtuar në botë. Ajo do të hapet në korrik për turistët që do të vizitojnë Parkun Zhangjiajie.

Ura lidh Grand Canyon të parkut Zhangjiajie dhe nuk është për çdo lloj turisti, por vetëm për më të guximshmit.

Ura 1

Ura 2

Ura 3

Ura 4

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu