A ishte Rugova në PDK apo PDK po e imiton atë? (FotoArkivi)

0
581

Ibrahim Rugova PDK

Gazeta Express ka siguruar një foto të rrallë të Presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugovës, bashkë me dy personalitete të njohura – që të dy tash në PDK.

Fotoja është realizuar në Tiranë, para shpërthimit të trazirave të atjeshme.

Express e ka marrë këtë foto me kusht që mos të publikohen fotot e dy shoqëruesve të Presidentit Rugova.

Një gjë vlen të theksohet për këtë foto; Rugova bën “shenjën e PDK’së” dhe ajo atë “të LDK’së” me dy gishtërinj.

Ibrahim Rugova PDK

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu