A ju kujtohet kjo bombë… Ja bisedat e pergjuara !?

0
841

Pergjimet 1

Kjo është një nga bombat që do të hetohet nga Prokurorja Speciale, Katica Janeva.

Ndër bisedat mes tyre është edhe ajo midis Ali Ahmetit dhe Nikola Gruevskit, por edhe ato mes funksionarëve të tjerë të BDI-së.

Në këto biseda zbardhen afera dhe skandale, marrëveshje antiligjore dhe veprime të tjera të paligjshme.

Biseda ekskluzive e publikuar nga kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?t=762&v=FR2VABcRENo” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu