Abrashi i “zbutë” veteranët!

0
912

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka vizituar Organizatën e Veteranëve të Luftës së UÇK-së.

“Diskutuam shkurtimisht detajet dhe propozimet për hartimin e koncept dokumentit përmes së cilit synojmë të hartojmë ligjin dhe të themelojmë Agjencinë shtetërore që do të qeverisë dhe menaxhojë të gjitha çështjet që ndërlidhen me kategoritë e dala nga lufta e UÇK-së”, ka shkruar Abrashi në profilin e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu