Ahmeti: Më gëzon fakti se nuk u vra asnjë civilë në Lagjen e Trimave

0
608

Ali Ahmeti

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sonte në emisionin Opinion të Blendi Fevziut, tha ajo që është e rëndësishme sulmi në Lagjen e Kumanovës, është se nuk ka pasur viktima në civilë.

“Më gëzon fakti, se nuk u vra asnjë civilë, kush i solli këta njerëz në Kumanovë, kah mbinë, këto pritet të zbardhen”, Ahmeti.

Sipas Ahmetit, grupi i Kumanovës disa  nga ata ishin të mashtruar. Ahmeti tha më tutje duke thënë se disa shok i ka njohur dhe kanë qenë  shok të mirë, këto komente Ahmeti i bëri sonte në emisionin e Blendi Fevziut.

Dhe për ofendimet e Jankullovskës, Ahmeti tha: Le t’i mbetet në ndërgjegjen e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu