Aktivistët e opozitës mblidhen para Qeverisë, forca të mëdha të Policisë (Foto)

0
891

Opozita

Aktivistët e opozitës, të udhëhequr nga Ramush Haradinaj dhe Visar Ymeri janë grumbulluar te ndërtesa e Qeverisë

Dhjetëra aktivistë të që fillimisht janë grumbulluar tek ndërtesa e selisë së VV-së tashmë janë nisur për tek sheshi aty ku ndodhet ndërtesa e Qeverisë së Kosovës.

Po ashtu është parë edhe kryetari i Lëvizjës Vetëvendosje Visar Ymeri, kryetari AAK-së Ramush Haradinaj.

Vetëvendosjes rrugës i është bashkëngjitur edhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu