Albin Kurti: Drejtori i Policisë në vend se të sillte inçizimet se çka ndodhi në burg, ai fliste për medikamente

0
960

albin-kurti-ne-varrimin-e-astritit

Ish- lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në ceremoninë e varrimit të Astrit Deharit ka akuzuar drejtorin e Policisë në Prizren, Nexhmi Krasniqin.

“Në vend që të sjellë incizimet menjëherë se çka ka ndodh, ai fliste për medikamente që nuk ekzistonin”, ka thënë deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti, raporton Gazeta Blic.

“Gruan e ke shtatzënë, dhe derisa presim fëmijën tënd biologjik, te tashmë ke dhjetëra fëmijë që ke anatërësuar në VV”, ka theksuar ai.

“Lavdi jetës së shkurtër dhe punës së gjatë të Astritit”, ka theksuar ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu