Albin Kurti në përkrahje të Blerim Rekës, të dielën bashkë në Kumanovë

0
937

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përkrahë kandidatin e pavarur për president, prof.dr. Blerim Reka.

Kurti do jetë pjesëmarrës në tubimin e së dielës në ora 19:00 në Kumanovë , përkrahë kandidatit BlerimReka dhe ne perkrahje te Kauzes Shqiptare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu