Anëtari i LDK-së, Bojan Bozovic, ish-agjent i AKI-së: Këmba ime nuk do të shkelë më në Serbi

0
1131

bojan-bozevic

Bojan Bozovic, ish-agjent i AKI-së tani anëtar i LDK-së që nga sot më nuk ndiqet nga Gjyqësori i Serbisë, pasi lënda ndaj tij është vjetruar. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se pavarësisht kësaj, ai nuk do të shkoj kurrë në Seri.

Ky është statusi i tij në Facebook:

Gjyqësori i Serbisë ka hequr dorë nga ndjekja penale ndaj meje dhe, sa i përket atij shteti, unë nga sot jam një qytetar i lirë. Procedura që udhëhiqej kundër meje është vjetërsuar. Pavarësisht nga fakti se tani mund të lëvizë i lirë edhe në Serbi, unë kam thënë para shumë kohësh se këmba ime nuk do të shkelë më në Serbi, dhe kështu do të mbetet. Ndjehem mire ketu ne mesin e LDK-se dhe ktyre njerve ketu.

Serbisë i uroj si vend fqinjë gjithë të mirat! Atje mund të shkojë kush të dojë, por unë nuk do të shkoj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu