Ankohet për dhimbje barku, murgesha sjell në jetë një fëmijë

0
997

Murgesha shtatezen

Shkon në spital me dhimbje barku, por sjell në jetë një fëmijë.

Protagoniste është një murgeshë, ndërkohë që lajmi është bërë publik nga mediat italiane, duke iu referuar të dhënave nga materniteti “Bartolomeo Eustachio” në San Severino Marche, transmeton Telegrafi.

Murgesha erdhi në spital e shoqëruar nga murgesha të tjera dhe deklaroi në urgjencë se ndiente dhimbje të forta barku.

Ka qenë një kontroll e thjeshtë që ka nxjerrë të vërtetën në shesh, gruaja ishte shtatzënë. Mjeku e drejtoi me urgjencë në repartin e lindjes.

Murgesha deklaroi se se ka iden se ka mbetur shtatzënë, ndjehem e shokuar thot sepse deri tani ska vreit shenja shtatëzanie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu