Anulohet konferenca e Thaçit, kjo është arsyeja

0
575

Për shkak se Samiti i Zagrebit, i cili po mbahet online, po zgjatë më shumë se që ishte planifikuar, anulohet konferenca e presidentit Thaçi e paralajmëruar për sonte në orën 19:00.

Organizatoret e Konferences thane se nuk e shofim te arsyshme te zgjatim edhe me tutje Konferencen per Presidentin Thaqi, pasi do merrte shume kohe per pjesmarresit e Konferences.

Per Organizatoret e Samitit, Thaqi nuk eshte dhe aq i rendesishem sa te vazhdohet edhe me tutje me Konferencen qe edhe ashtu u zgjate orari i saje shume, njofton “Media. Info”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu