Arbana Xharra pranon se shtë Gabuar me djalin e Ulajt, isha bazuar në “Bota Sot”

0
954

Arbana Xharra ka vazhduar replikat me anëtarët e VV-së, tash me Jusuf Ulajn i cili më herët paralajmëroi padi ndaj asaj që i quajti “shpifje të PDK-së”.

Ulaj gjithashtu tha se Xharra ka bërë një gabim trashanik kur ka përmendur Arbër Ulajn si djalin e tij.

E menjëherë pas tij ka reaguar Xharra e cila tha se ka gabuar me emrin e djalit të Ulajt, por fajësoi Gazeten “Bota Sot”, nga ajo gazete kam kopjuar Informaten.

“Ndërsa, për punësimin e Arbër Ulajt si djalë të tij, thote se kanë shkruar mediat dhe demant zyrtar prej tij nuk gjeta askund” askund ne google.com, ka shkruar Xharra.

Sipas Xharres, nese dikush nuk reagon per nje Akuz, ai ose ajo, e pranon akuzen.

Madje ajo ka shpërndarë edhe një link të portalit online, gazetës “Bota Sot” e cila nuk njihet për ndonjë saktësi ose shkrime hulumtuese por njihet si gazete apo Portal, Bulevardesk.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu