Arrestohet dhe Komandanti i Policisë në Bërnjak

0
1193

Edhe komandanti i Policisë në Bërnjak, Dejan Kompereviq është arrestuar gjatë operacionit të sotëm të Policisë në veri të Mitrovicës, raporton Insajderi.

Insajderi ka mësuar nga burimet brenda Policisë se deri tash jane arrestuar mbi 15 policë e doganierë të dyshuar për kontrabandë në Veri.

Operacioni, i cili ka nisur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm ka hasur ne rrezistencë të armatosur, derisa nga të shtënat me armë kan mbetur të plagosur së paku kater polic, një i plagosur rende.

Ndërkaq pak më herët është arrestuar edhe komandanti i Policisë në Zubin Potok. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu