Arrihet Marrveshja: Vetëvendosje dhe LDK thërrasin urgjentisht kryesitë e tyre

0
745

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës janë duke vazhduar takimin e sontem.

Tashmë dy partitë i kanë përafruar mendimet e tyre për marrëveshjen e bashkëqeverisjes.

Kështu të dy liderët e partive, Albin Kurti dhe Isa Mustafa kanë thirrur për nesër në mbledhje kryesitë e tyre.

Kështu ka mësuar Gazeta prane burime brenda të dy partive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu