Asnjë Deputet i VV-së nuk shkon në Seancë

0
633

Ka filluar seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga Grupi Parlamentar i PDK, në të cilën pritet të miratohen masa konkrete ekonomike e financiare.

Deri më tani në Kuvendin e Kosovës ka hyrë kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, si dhe disa deputetë të tjerë të PDK-së dhe të AAK-së.

Përveç nënkryetares së Kuvendit nga radhët e LVV-së Arbërie Nagavci, asnjë deputet tjetër nuk është parë duke hyrë në Kuvend nga kjo parti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu