Astrit Haraqija: “Unë jam Lista Serbska”

0
741

Debat i ashpër është zhvilluar në mes të anëtarit të LDK’së Astrit Haraqija dhe aktivistit Rron Gjinovci në emisionin ‘Pressing’ në T7.

Haraqija dhe Gjinovci nuk janë pajtuar për shumë çështje.

Ti as s’je në LDK. Ke hy ke dalë, Lista Rugova diçka.. poshtë e përpjetë’, tha Gjinovci.

Unë jam Lista Serbska”, ia ktheu Haraqija

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu