“Astritin e vrau pushteti” – Parulla në qendër të Prishtinës! (FOTO)

0
840

parulla

Mbrëmë në orët e vona, janë shkruar disa parulla në lidhje me vdekjen e Astrit Deharit, në Prishtinë afër sheshit “Nëna Terezë”

Ato janë shkruar në objektin që e ndajnë Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ajo e Diasporës, si dhe ajo e Bujqësisë.

“Astritin e vrau pushteti” dhe “Drejtësi për Astritin” janë dy parullat që janë shkruar në mur. Kapur me to është shkruar edhe “VV”.

Astrit Dehari vdiq në Qendrën e Paraburgimit në Prizren në rrethana të paqarta.

parulla

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu