Banorët refuzojnë të paguajnë: U djegtë gjithë pallati! (Foto)

0
983

Pallati 1

Banorëve të një pallati u ka ardhur në majë të hundës duke vazhduar të paguajnë për mirëmbajtjen e hapësirës së përbashkët.

Në Shqipëri bashkëveprimi komunitar mbetet një pamundësi dhe ky lajmërim që njofton djegien e dy pompave të ujit është simboli më i mirë për ta ilustruar këtë.

Pallati 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu