Behgjet Pacolli feston ditëlindjen, në qytetin e Sarandës realizohet një bust për vete

0
762

Politikani kosovar, Behgjet Pacolli sot feston ditëlindjen e tij.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka treguar një dhuratë që e ka marrë në rastin e ditëlindjes së tij, transmeton Indeksonline.

Pacolli tha se sot e ka kuptuar se në qytetin e Sarandës është realizuar një bust për të.

Ai shtoi se ky është një nder i madh për të sot dhe falënderoj nga zemra ata që e realizuan këtë bust.

Një dhuratë që nuk e prisja. Sot me rastin e ditëlindjes sime, kuptova se në qytetin e bukur të Sarandës është realizuar…

Posted by Behgjet Pacolli on Sunday, August 30, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu