Biznesmeni anonim ndihmon një familje në Gjilan, dhuron banesë në natën e Vitit të Ri

0
689

Një biznesmen në kushte anoninimteti ka ndarë një banesë 96 metra katror në natën e Vitit të Ri, për një familje me probleme të banimit në Gjilan, përcjell Zeri.

Po ashtu janë ndarë dhe 4200 franga të ardhura nga bashkatdhetarët, të cilët gjithashtu kanë kërkuar të mbeten anonim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu