Blendi Fevziu e ‘nervozoi’ Ali Ahmetin / VIDEO

0
936

Aliu

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në një moment është shfaqur shumë nervoz dhe ka ngritur tonin, ndaj moderatorit të Opinionin Blendi Fevziut.

Ali Ahmeti thot se ska asnje Shtet në bote që valvitet Flamuri Kombëtare i nje Populli tjeter në kete shtet por harron se esht flamuri i serbis që esht në Kosovë me 3 % minoritet serb.

Ali Ahmeti terheq paralele që sduhet te behen sepse në Maçedoni jan 40 % Popullate Shqiptare dhe autoktone nder shekuj në troje te tyre, karshi 60 % nje Popullate Sllavo – Bullgare dhe minoritete tjera.

Shikojeni videon se përse u acarua Ahmeti nga Fevziu:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JVkKgviQryI” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu