Bojan Bozhoviqi i bashkohet LDK-së!

0
715

Bojan Bozheviq

Ish gazetari dhe Agjenti i AKI-së, Bojan Bozhoviq hyn në LDK. Ai nëpërmjet rrjetit social Facebook ka bërë të ditur se do t’i bashkohet kësaj partie ditëve të ardhshme.

Bozhoviq i cili së fundi nëpër media ka thënë se ka qenë edhe agjent I AKI-së ka shkruar në Facebook se ditëve të ardhshme në Prishtinë do ta marrë edhe librezën zyrtare të LDK-së.

Ai tha se nëpërmes anëtarësimit në këtë parti do të mundohet që të japë angazhimin e tij për qytetarët serbe dhe shqiptarë në veriun e Kosovës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu