Bomba e Zaevit: Musa Xhaferi i BDI-së kapet në një skandal me kompjuterë dhe pompë benzine

0
747

Musa Xhaferi

Përgjimet e reja që janë publikuar sot në Shkup, kanë implikuar ​Zëvendëskryeministrin, Musa Xhaferi në një aferë me kompjuterë dhe pompë benzine.

Zëvendëskryeministri, Musa Xhaferi në një bisedë telefonike me shefin e policisë sekrete, Sasho Mijallkov dëgjohet se flitet për të ndihmuar një personi shqiptar që të merr kompjuterat e konfiskuar për pompën e benzinës. Kështu ka bërë publike në bombën e rradhës lideri i opozitës maqedonase, Zoran Zaev.

Për këtë i publikoi 3 audio-regjistrime mes Xhaferit dhe Mijallkovit./zhurnal/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu