Bordi i ri i KEK-ut takim 15 minutësh, shkarkon drejtorin Njazi Thaçi

0
657

Bordi i Ri i KEK në një mbledhje që ka zgjatur vetëm 15 minuta ka marrë vendim që të shkarkohet nga pozita e drejtorit të KEK Njazi Thaçi dhe zëvendës drejtorin Nysret Kelmendi.

“ Po është e vërtetë që të dy janë shkarkuar nga këto pozita”, kanë thënë burime të Gazeta Blic.

Sipas këtyre burimeve vendimi për shkarkimin e tyre ende nuk i është dërguar Thaçit e Kelmendit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu