“Bosi” i Listës Serbe, herë në zyrën e LDK-së e herë të PDK-së (VIDEO)

0
879

aleksander jablanovic

Për kryetarin e Listës Serbe, Aleksandër Jablanovic dita e enjte ka qenë tejet e ngarkuar.

Ai gjatë ditë ka zhvilluar takime të ndryshme, herë me përfaqësuesit e Partisë Demokratike të Kosovës e herë me ata të (LDK-AAK dhe Nisma).

Indeksonline ka arritur të ‘kap’ atë pas takimit me kryesuesen e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina.

Ai “si fshehurazi” i është afruar derës së Grupit Parlamentar të LDK-së dhe është futur aty.

Ja edhe videoja:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu