Çfarë po ndodh me Haradinajn dhe të dorëhequrit e ‘Vetëvendosjes’?

0
1166

Çfarë po planifikon kryeministri Ramush Haradinaj?!….

Kreu u ekzekutivit, Ramush Haradinaj, gjatë seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, si asnjëherë më parë është parë duke u përshëndetur me deputetët e dorëhequr nga Lëvizja Vetëvendosje, përfshirë këtu edhe ish-deputeten e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupin.

Haradinaj të parën e përshëndeti Kadaj-Bujupin, për të vazhduar më pas me Dardan Molliqajn, Shqipe Pantinën, Dardan Sejdiun e Faton Topallin.

Se cila është arsyeja e kësaj përshëndetje nga ana e kryeministrit Ramush Haradinaj, kjo ende nuk dihet.

Për më shumë, shikoni fotografitë e mëposhtme:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu