Deputeti i LDK-së ‘ia tregon derën’ Vjosa Osmanit: Është më e udhës të largohet nga Partia

0
749

Driton Selmanaj, deputeti i LDK-së, ka bërë akuza të rënda për Vjosa Osmanin bashkë partiaken e tij dhe nënkryetaren e kësaj partie.

Selmanaj ka thënë se ajo është një shembull i gabuar i politik bërjes.

Ai gjithashtu ka thënë se karriera e saj është ngritur duke dalë kundër vendimeve të LDK-së.

Madje ai shkon aq larg sa që thotë se një person që nuk pajtohet me qëndrimet e një partie, “është më e udhës” të largohet nga ajo parti.

Këto Selmanaj i ka thënë në një intervistë për emisionin ‘Saktë’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu