Deshton Procesi Zgjedhor ne Drenas: Ndalet rryma, fillon vjedhja e votës!

0
940

zgjedhjet-ne-terre

Në konferencën e KIZ i cili po monitoron zgjedhjet e jashtëzakonshme të zgjedhjeve në Drenas raportohet se është ndalur rryma në fshatin Çikatovë e Dobroshevc dhe shume fshatra tjera te asaj zone.

Ndërsa lexues të Klan Kosovës kanë dërguar fotografi ku tregojnë që Çiaktova por edhe fshati Dobroshevc tjerë po qëndrojnë 1 orë pa rrymë, njofton Klan Kosova.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu