Dhjetëra autobusë me protestues nga Prizreni ia mësyjnë Prishtinës (FOTO)

0
1071

Autobuset e Protesteva

Në qytetin e Prizrenit protestuesit e opozitës veç kanë filluar që të grumbullohen në mënyrë që të bashkëngjiten në protestën e sotme që do të nis në ora 14:00, njofton Klan Kosova.

Janë dhjetë autobusë që tashmë janë të gatshëm di dhe katër minibusë që do të transportojnë këta protestues.

Gazetarja e Klan Kosovës, Arbëresha Shpati njofton nga Prizreni që ka mjaftë të interesuar që duan që të bashkëngjiten në protestë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu