Dhjetëra të arrestuar për fajde në Pejë

0
114

Dhjetëra persona janë arrestuar për fajde në regjionin e Pejës.

Lidhur me këtë Prokuroria Themelore dhe Policia do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme për t’i bërë të ditura detajet e aksionit.

Konferenca do të fillojë në orën 15:00. /Zëri

Njoftimi i plotë:

Ftoheni të merrni pjesë në konferencën e jashtëzakonshme për media, e organizuar nga Prokuroria Themelore në Pejë, lidhur me aksionin e zhvilluar sot në koordinim me Policinë e Kosovës (Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar), ku janë arrestuar dhjetëra persona për veprën penale “Fajdeja”

Ju lutemi konfirmoni pjesëmarrjen tuaj.

Vendi: Pejë

Adresa: Objekti i Prokurorisë Themelore në Pejë, rruga “Hasan Cermaxhija”, pa nr.

Ora: 15:00

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu