Digjet shëpia që strehonte të plagosurit e UÇK’së, askush nuk interesohet për 10 anëtarët që kanë mbetur jashtë (Foto)

0
882

Shtepia e djegur 1

Para pak ditësh, shtëpia e cila kishte strehuar të plagosurit e UÇK’së, është djegur.

Shtëpia e pronarit Haxhi Zogaj nga Kaliçani i Istogut, e cila gjatë luftës shërbente si spital i UÇK’së, është djegur nga një qiri.

Kryefamiljari gjendet në rrugë me 10 anëtarë të familjes dhe megjithëse ngjarja ka ndodhur më 23 të këtij muaji, ende askush nuk është interesuar për këtë familje.

Shtepia e djegur 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu