E Pame për Veprimtarin: Kasim Haxhimurati

0
641

Në shenjë respekti dhe mirënjohje për luftëtarin dhe veprimtarin e denjë të çështjes kombëtare, të ndjerit Kasim Haxhimurati, mbahet fundjavën e ardhshme e Pamja në ambientet e Klubit Shqiptar në Grenchen, në Solothurn.

Ju falenderojmë për pranin

E pamja mbahet me 29.09.2013

Nga Ora 10:00 h deri në Ora 16:00 h

Në kete Adres:

Meienstrasse 6

2540 Grenchen

Solothurn

Afer OTOS-it

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu