Edhe një fëmijë sulmohet nga qentë endacak, gjendja e tij e rëndë

0
712

Qent endacak

Urim Tusha nga Ferizaj është fëmija që pak orë më parë është sulmuar nga qentë endacak.

Ai tashmë është dërguar në QKUK dhe është i lindur në vitin 2008. KosovaPress mëson se gjendja e tij është shumë e rëndë.

Ekipi kujdestar në QKUK bëjnë të ditur se po e përgatisin për ta futur në sallë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu