Edhe Ronaldo me Messin bein Shqiponjen

0
998

Ronaldo dhe Mesi

Droni shqiptar i shpalosur në stadiumin “Partizani” të Beogradit mbrëmjen e 14 tetorit ka bërë që çdo festim me simbole shqiptare të “çmendë” serbët.

Ata e quajtën provokim veprimin e disa fëmijëve në ndeshjen Greqi-Serbi, të cilët teksa luhej hymni serb bënë shqiponjën. Ata arritën deri në atë pikë sa kërkuan arrestimin e prindërve të fëmijëve shqiptarë.

Por së fundmi, në rrjetet socialepo bën shumë zhurmë shtrëngimi i duarve mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos në miqësoren e “Old Trafford”, Argjentinë-Portugali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu