EKSKLUZIVE: Ali Ahmeti del nga spitali në këmbë, shoferi i tij me ambulancë (VIDEO)

0
771

Ahmeti

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sapo ka dalur nga spitali i Tetovës pas takimit me Hashim Thaçin. Siç shihet në video lideri i BDI-së Ali Ahmeti ecën vet duke dalur nga spitali drejtë makinës së tij për të shkuar në shtëpi, bashkë me Ahmetin ishte edhe vllau i tij dhe bashkëshortja. Ndërsa  shoferi i Ali Ahemtit u nis për në shtëpi  me makinën e ndihmës së shpejt!/TetovaSot/

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&x-yt-ts=1421828030&v=kQgKt5X5UNY” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu