Ekskluzive: Me sa plagë thike u vra Dino Asanaj, drejtori i Agjencis së Privatizimit (Video)

0
1349

Rrëfimi ekskluziv i Gërxhaliut: Ja sa plagë gjeta në trupin e Asanajt

Në këtë dokumentar, për herë të parë flet mjeku ligjor Arsim Gërxhaliu.

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur pjesa e parë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”.

Dokumentari i kushtohet vdekjes së Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Në këtë dokumentar, për herë të parë flet mjeku ligjor Arsim Gërxhaliu.

Dëgjojeni rrëfimin e tij ekskluziv se sa plagë kishte në trup dhe cila ishte fatale për Dino Asanajn.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu