Ekskluzive: MPB e Maqedonisë publikon videon e luftimeve në Kumanovë (Video)

0
610

Kumanova

MPB e Maqedonisë ka publikuar pamje nga lufta në Kumanovë dhe arrestimet përbrenda Lagjes së Trimave.

Pamjet tregojnë arrestime të pjesëtarëve të grupit të armatosur dhe personave të tjerë, por edhe shfaqja e armëve dhe detaje të tjera nga shtëpitë në rrugët ku ndodhi lufa në Kumanovë.

Ja videoja e publikuar:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-FZu_DEPqxw” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu