Dialogue in Brussels, tomorrow talks about the Association

0
913

Isa_Mustafa_Hashim_Thaci_Ivica_Dacic_Aleksander_Vucic_Federica_Mogherini_Bisedimet_ne_Bruksel1436075615-848x478

Në Bruksel nesër do të vazhdoj dialogu ku do të bisedohet për Asociacionin e Komunave me shumicë serbe

Në Bruksel nesër do të vazhdojë dialogu ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, raporton Tanjug sipas burimeve brenda Zyrës për Kosovën, transmeton lajmi.net

Në këtë takim do të diskutohet për implementimin e marrëveshjeve për Asociacionin e Komunave me shumicë serbe, gjyqësorin, telekomunikacionin dhe lirinë e lëvizjes. /lajmi.net.

Reply

Please enter your comment
Please enter your name here