Exit Poll: PD merr Tiranën, PS e dyta!

0
643

Zyrtarisht mbyllet ora zyrtare e mbylljes së Qëndrave të votimit.

Ka dalë Exit Poll I parë dhe në 19:30 minuta i dyti.

Exit Poll i Parë: PD merr Tiranën

Keto janë të dhënat për 80% të shqitarëve që po votojnë. Mungojne votimet e 2- 3 oreve te fundit.

PS 41-45%
PD 44-48%
LSI 4-8%
PSD 1.5-3.5%
Nisma 0.5-2.5%
Të tjerë 0.2%

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu